1xbet stávky online

1xbet stávky online

1xbet poker

Ponuka 1xbet nie je obmedzená na stávkový svet a pokrýva aj pokrové a 1xbetové kasíno.
V sekcii venovanej pokeru sú k dispozícii turnaje Omaha a Texas Hold’em, ktoré sú naozaj veľa a začínajú celú dobu (v priemere je okolo 5 alebo 6 turnajov za hodinu). Môžete súťažiť v klasických turnajoch Sit & Go, multi-table, Shootout, Heads-Up, Shootout Satellites a turnajoch Bounty.

Ak chcete prehrať, môžete použiť špeciálnu aplikáciu (dostupná pre systém Windows a mobilné zariadenia) alebo cez prehliadač.
V pokerovej sekcii nájdete aj veľký sprievodca a niekoľko návodov na stávky online pravidlá hry, turnaje a pokročilejšie stratégie.
K dispozícii sú samozrejme propagačné akcie a 1xbet 1xbet poker bonusy, ktoré vám dávajú možnosť vyhrať vstupenky na turnaje, získať body alebo peňažné ceny.

1xbet a PayPal

Rovnako ako všetky veľké bookmakery, aj 1xbet prijíma PayPal ako spôsob vkladu a výberu.
PayPal je nepostrádateľný nástroj pre tých, ktorí nakupujú on-line, najmä kvôli zárukám a ochranám, ktoré ponúka svojim užívateľom. Presne táto bezpečnosť, okrem rýchlosti a jednoduchosti použitia, z neho robí on-line transakčný gigant používaný miliónmi užívateľov.

Ak vyberiete PayPal a uložíte sa na 1xbet, zostatok sa ihneď aktualizuje a nebudú účtované žiadne poplatky.
Minimálne, ktoré môžete zaplatiť na svojom 1xbetovom účte prostredníctvom služby PayPal, je 10 eur a maximálne 500 eur.

1xbet postepay

Na 1xbet postepay je samozrejme akceptovaná. V skutočnosti je postepay jedným z najpoužívanejších platobných nástrojov v Taliansku a určite predstavuje najznámejšiu predplatenú kartu v našej krajine. Časť povesti spoločnosti Postepay je dôsledkom talianskej značky Poste, ktorá po rozšírení svojho hlavného podnikania v oblasti finančných služieb dokázala dosiahnuť v priebehu niekoľkých rokov veľkú rezervu v tomto sektore.
S postepay na 1xbet je možné uhradiť minimálne 10 eur a maximálne 1 000 eur za transakciu, bez provízií a prevod peňazí je okamžitý.
Na 1xbet s plateným poplatkom je tiež možné uskutočniť výbery, aby ste vybrali svoje možné výhry.

Vklad a výber finančných prostriedkov

1xbet akceptuje nasledujúce spôsoby platby: Visa, MasterCard, Visa Electron, Postepay, PayPal, Neteller, Skrill, Trustly, Fast Bank Transfer a PromoCode.
Pri prvom príchode k zálohovaniu podľa pravidiel v taliančine sa zobrazí výzva na nastavenie mesačného limitu platby. Táto hranica môže byť v budúcnosti zmenená, aj keď, aby sa zabránilo kompulzívnemu hazardu, zvyšovanie limitu bude platné po 7-dňovej čakacej dobe.

Ako obvykle, hodnoty platieb sa pohybujú od minimálne 10 eur až po maximálne 1 000 eur (5 000 eur, ak sa používa Fast Bank Transfer)

Nezabudnite, že ak chcete uskutočniť výber, musíte skontrolovať herný účet. Ak to chcete urobiť, podľa pravidiel AAMS musíte do 30 dní od vytvorenia účtu poskytnúť doklad totožnosti. Náklady na výbery sú bezplatné, pretože 1xbet neúčtuje poplatky za tieto operácie.

Doby stiahnutia sa líšia od metódy k metóde, zvyčajne je minimálna čakacia doba 3 dni.

Webová a mobilná aplikácia pre mobilné zariadenia 1xbet

Služba 1xbet ponúka svojim používateľom stránky optimalizované aj v mobilnom režime, ako aj bezplatnú aplikáciu pre zariadenia Android (stiahnuteľné na stránkach) a iPhone / iPad (stiahnuteľné z App Store).
Aplikácia 1xbet vám umožňuje ľahko používať klávesové skratky, rýchly výber stávok a kompletné štatistiky.
Pomocou aplikácie môžete sledovať aj šírenie športových udalostí vysielaných prostredníctvom 1xbet.

V rámci lokality pre používateľov systému Android a v obchode App Store pre tie spoločnosti Apple nájdete aj konkrétne aplikácie na hranie pokeru, 1xbet casino a bingo.