Bet365 a Unibet – najlepšie stávkové kancelárie

Stavkove kancelariePrišiel so srdcom plným nádeje. Opustil sa v spote, spútal svoju zlatú medailu a vlajku Únie. “Prepáč,” povedal Andy Murray na chodbe v centre strediska, kde práve porazil Juan Martín del Potro v štyroch hodinách chýbajúceho a presvedčivého tenisu. “Mal som lietadlo, ktoré sa chytiť.”

Toto lietadlo bolo prenajaté jeho starým Bet 365 španielskym priateľom Rafaelom Nadalom. Ich cieľom bolo Cincinnati, cesta 5 000 míľ, aby splnila svoje záväzky na turné ATP, toto je akcia Masters 1000, ktorá sa zdvojnásobuje ako Unibet zahrievanie pre US Open, ktorá začína v nedeľu v New Yorku. Ihneď po tom, ako sa Murray vráti späť do Veľkej Británie, opäť sa zaviaže svojej manželke Kimovi, svojej dcére Sophii a ich dvom psom Maggie May a Rusty (prezývka Lleytona Hewitta).Mohol by dokonca dostať chvíľu, aby si ich všetci na prechádzku na obyčajnom nie je ďaleko od svojho domova v Oxshott, Surrey.Andy Murray porazí Juan Martín del Potro vyhrať druhé olympijské zlato .

hodí do vrecka nejaké oblečenie, vyrazí na Heathrow a chytia lietadlo do Glasgow, kde sa v ten piatok stretne s Del Potrom.Veľká Británia, obhajujúci šampiónov Davis Cupu, budú hrať Argentínu Del Potra v semifinále a atmosféra v Emirates Arena bude rovnako Bet365 elektrická ako v Centre Court tu v nedeľu večer, keď bolo 10.000 fanúšikov rozdelených asi 60 -40 v prospech Murray (kývnutie na dlhotrvajúcu futbalovú rivalitu medzi Brazíliou a Argentínou), ale Unibet nakoniec sa zjednotili pri oslave monumentálneho úsilia oboch hráčov. Finále, dobrí priatelia keď sa pred mnohými rokmi v Ríme popraskala, objala a plakala v sieti, keď bola hotová, usmiala sa na kamerách na pódiu a zmizla do noci. To je to, čo robia.Toto je život tenisového hráča: zapojte sa, potriasť rukou, prejdite ďalej. Predtým, než sa vydal na toto lietadlo s Nadalom (ktorý dal Del Potro tri hodiny a osem minút jeho najlepšieho predchádzajúceho večera v krutom semifinále), Murray sa odmlčal, aby sa zamyslel nad tým, čo dosiahol a kde sa jeho kariéra a Unibet život šiel teraz, na 29 a na vrchole svojich síl. byt, ktorý si Bet365 najal za seba a jeho tím mimo dediny. To bol plán, koncipovaný vzdialene, doma, skôr ako on pristál v tomto bláznivom meste, skôr než mal príležitosť pripomenúť si, o čom sú olympijské hry. Táto skutočnosť vyústila do sviatočného obradu v okolí Maracanu pri otváracom Unibet ceremoniáli, kde bol požiadaný, aby nosil vlajku.Povedal áno v okamihu, keď sa ho spýtal pár nocí predtým. Namiesto toho, aby zostal v profesionálnej bubline, sedel so svojim bratom, Jamie, pravdepodobne po prvýkrát od chvíle, keď boli malé deti späť v Dunblane. Hrali v dvojlôžkových a prehrali. “” Bolo to iné ako v Londýne, “povedal. “Zostal som v obci a veľa sa jej tešil. Strávil som čas okolo tímu, rozprával som sa s ostatnými športovcami a cítil som časť niečoho väčšieho ako vaša udalosť, čo je pekné. “Strata s Jamiem bola ťažká. Bol som naozaj dole nadol – trochu naštvaný po tom, čo som bol na vrchole, keď som nesl vlajku niekoľko dní dopredu.Bolo to docela uplynulé niekoľko týždňov emocionálne, ale užila som si Bet365 skúsenosti znova a pravdepodobne dostanem ďalšiu šancu hrať v Tokiu za štyri roky. ”

Pozrel sa von z jeho osobného bublina tiež. “Videl som poslednú dieru golfu, ktorú Justin Rose získal v štýle. Môj zápas mohol ísť buď tak, golf by mohol ísť tak či onak. Videl som Max Whitlock, aby som získal zlato predtým, než som vyšiel von. Mal som ho Unibet stávkové bonusy trochu vidieť a rozprával som sa s ním a s pár ďalšími gymnastami. Je úžasné, čo robia títo ľudia, čo dokážu robiť so svojimi telami – a všetci sú naozaj, naozaj pekní chalani. ”

” Pracujem tvrdo na to. Na konci som bol emotívny. Nikdy som neočakával, že budem súťažiť o tieto udalosti, keď som prvýkrát začal hrať.Som veľmi hrdý na to, že som to mohol urobiť znova. ”

Niekto, kto vie Murrayho takmer rovnako ako jeho Bet365 vlastná rodina, je Leon Smith, kapitán tímu Davis Cupu GB a jednorazový mentor dospievajúci Murrays, ktorý tam v nedeľu večer spolu spolu s ostatnými kričal.

“Môžete povedať odkedy sem prišiel, že je všetko o víťazstve,” povedal Smith. “Prišiel cez neuveriteľne ťažké zápasy proti [Steve] Johnsonovi a Fabio [Fognini]. A vyšla úroveň Del Potro, keď porazil Novak [Djokovič] a Rafa tlačil Andyho ťažko. Je to len ďalší Unibet neuveriteľný týždeň pre neho, obrovský míľnik.Olympijské hry to pre ňu znamenajú strašne veľa.

“Neviem, či urobí to isté pre US Open, ale spodná línia je, že hrá tento rok skvelý tenis a vo Wimbledone hral fantastický tenis , Bude ťažké poraziť. Hraje sa na neuveriteľnej úrovni. “Veľmi sa hovorilo o tom, či bude v hoteli alebo v dedine, ale bol v obci a absolútne to miloval. Máme jeden byt, v ktorom sme boli všetci, sedeli okolo a hovorili celý deň, golfisti boli na ceste. Bolo to skoro politika s otvorenými dverami, všetci sa dostali do úst a vyradiť sa z nich.

“Život tam, vo výťahu alebo v jedle, narazíte na veľa ľudí a je veľmi rozpoznateľný [Ale on je rád, že bude hovoriť so všetkými a pozná každý šport, všetko, čo sa deje s Bet365 britským tímom, každý výsledok, kto potrebuje čo robiť.

“Bol som vo výťahu počúvaním ho hovoriť s inými športovcami a mysliť si: “Ako sa dokážete udržiavať v aktuálnom stave s toľko, čo sa deje inde?” Má tento neuveriteľný radar pre ďalšie športy.

“Bývanie vlajkou bol jeden z najhorších momenty svojej kariéry a môžete to povedať. Myslím, že sa videl ako niekto, kto by mohol byť okolo obce a zdieľať skúsenosti s ostatnými britskými športovcami. “Murray zatiaľ pozrel na svojich pozorovateľov. Stali sa úzkostnými. “Musím ísť. Nemožno to urobiť. “Neustále to robí.

V žiadnom momente v rozhovore Murray pustil túto vlajku.Pravdepodobne spal v lete v Cincinnati.