Virat Kohli hity storočia pre Indiu ako Anglicko rozpadá v treťom teste

Turné sa rýchlo rozbieha v Anglicku. V zápase, ktorý musia vyhrať, aby mali šancu zarámovať sériu, boli unavení cestujúci Alastaira Cooka na konci tretieho dňa stále pod dohľadom. Už India má 51 vodcov; majú tri bránky vľavo a jeden z nich patrí Virat Kohli, nenásytný, inšpirujúci kapitán, ktorý skončil deň 147 nie vonku, zatiaľ čo vzbudil dojem, že nemá v úmysle zanechať zelenú baize tu skôr. Tendulkar je Mumbai topánky proti Anglicku Ali Martin Prečítajte si viac

Napriek kontrolovanej brilancii Kohli, Anglicko malo svoje šance pred živým víkendovým davom. Na jednom mieste India klesla na 307 pre šesť, ale turisti neboli schopní riadiť svoje náhle výhody domov.Pár úlovkov bolo upustených, niekoľko dlhých chmelov poháňaných a na pne India bola 451 sedem rokov s Kohli stále u kormidla a ostro odhodlaná ukončiť Anglicko pred záverečným testom v Chennai.

Zamietnutie Cheteshwar Pujara do druhej lopty dňa bol jedným z niekoľkých falošných úsvitov pre Anglicko a možno aj zdrojom nejakej útechy mnohým tisíckam, ktorí sa vydali na Marine Drive na štadión. Pujara, ktorý si zbalil ruky proti Jake Ball, je veľmi dobrý hráč, ale nie je Kohli, muž, ktorého chcú všetci vidieť.

Neboli by sklamaní, keď Kohli a Murali Vijay pridali spolu 116 spolu by zaznamenali stáročia. Áno, lopta sa otáčala na výraznej červenej pôde južného Bombaja – je to podobná farba v South Molton, ako sa to deje.Nie, toto málokedy spôsobilo netoleranciu batsmenom, ktorí sa chovali proti otáčajúcej sa guli.

Ich metódy boli kontrastné; Vijay, ak sa na chvíľu nachádzal, bol pripravený zasiahnuť loptu do vzduchu proti pradiarom a potom na chvíľu vyskočiť späť do svojej škrupiny predtým, než vydal ďalší malý vzdušný útok. Od Kohliho neboli žiadne takéto škrty. Facebook Twitter Pinterest Virat Kohli prešiel okolo 4000 skúšobných behov a 2000 ako kapitán na ceste do storočia. Fotografia: Dánsky Siddiqui / Reuters

Zdá sa, že jeho pálenie je posilnené zodpovednosťou; bolo odstránených niekoľko rizík; odmietne zasiahnuť loptu do vzduchu; je príliš dôležité zabezpečiť, aby si jeho tím udržal kontrolu, tak prečo nechať čokoľvek na náhodu? Nie, že by skóroval pomaly. Jeho dlhý úsudok bol vynikajúci, rýchly a precízny.Po malej vlne hraníc k tretiemu človeku z Ball, aby sa usadil, bol len zriedka držaný v štrajku na celý koniec. Keď sa objavila slabá lopta, ktorá sa udiala s podráždenou pravidelnosťou, zasiahol ju neistým a elegantným spôsobom pre štyroch.

Prvé stretnutie prinieslo 101 behov a bránka Pujara. Ďalších 101 bolo pridaných v druhom, hoci nejako Anglicko sa podarilo vziať štyri bránky. Vijay vymyslel, že zasiahne plný hádzať späť do Rashid, ktorý bol nič viac, než noha-spinner si zaslúžil aj to bolo šťastné prepustenie.

Čoskoro Karun Nair je skromný malý smena bola ukončená preskúmaná lbw proti Moeen Ali , Prišiel Parthiv Patel, ktorý bol v noci o niečo menší ako anglický spinner.Nenašiel ho lacno Moeen alebo Rashid; Namiesto toho ho dostal Joe Root.

Koreň práve prevzal kapitána pre viac ako dva a na starom princípe severu (predpokladám): „Ak je to práca, ktorú treba urobiť, najlepšie to urobte sami“ okamžite sa dal do misy. Patel odišiel, odrazil sa a lopta sa odrazila od hrudníka Jonnyho Bairstowa do jeho rukavíc.

Potom tu bol bonus: lacné prepustenie Raviho Ashwina, ktorý bol chytený pri krátkej nohe od Kotaona Jenningsa od stredu pálka, lopta poslušne posadená v strednom poli hráča.

V ďalšom nadmorskej výške sa na milisekundu nachádzala vyhliadka na prvenstvo v Anglicku. Kohli, na 68, išiel tvrdo a predstavil tvrdý návrat úlovok, ale Rashid nemohol držať.Kapitán v Indii by nemal robiť žiadne ďalšie chyby.

Anglicko nemohlo otočiť skrutku po tom, čo sa preletela bránka; tam bolo príliš veľa voľných dodávok a Ravindra Jadeja bol naklonený k útoku, ktorý on robil krátko, kým on lyžoval jazdu off Rashid.

Out prišiel Jayant Yadav, podvodník na No9, ktorý sa ubytoval spolu s Kohli s menej výstrelkom. Bol tam, aby ponúkol svojmu kapitánovi gratulácie k ďalšiemu storočiu skôr sedatívnejšie ako extatický dav, ktorý si vychutnával svoju víkendovú zábavu. India v Anglicku: štvrtý test, tretí deň – naživo! Čítať ďalej

Cook s uviaznutým Rashidom napriek zvyšujúcemu sa preverené stávkové kancelárie počtu krátkych loptičiek – noha-spinner by skončil bowlingom 28-kúzlo, niečo, čo Shane Warne bolo zriedkakedy požiadané robiť – ale nakoniec druhý nový loptu bola predvolaná po 129 transakciách.Na 405 na siedmich Jimmy Anderson našiel okraj Yadav netopier a Root upustil úlovok na druhom sklze.

To bola jediná šanca vytvorená pacemenmi a čoskoro sa spinners vrátili s trestom ako páni. V takmer každej indickej sérii v tejto sérii došlo k miernemu kolapsu v strednom poradí, ale Anglicko to nikdy nedokázalo využiť – príliš veľa voľných loptičiek, príliš veľa rozliatych šancí a v sobotu príliš veľa zbytočných recenzií. p>

Tesne pred blízkym Anglickom vedel, že Yadav sa oholil k brankárovi po boku nohy z Moeenu, ale rozhodca, Bruce Oxenford, nebol k dispozícii. Bolo to ako posledná slama.

Do tej doby museli prsty Moeen a Rashid bolieť.Majú bowled 89 medzi nimi pre svoje štyri bránky – Rootov zásah bol skôr recenzie Unibet úspornejší. Cook by mal prospech z iného spinneru, ktorý by odbočil od pravákov. Je však fantastické naznačiť, že prítomnosť Zafara Ansariho, teraz v Anglicku, alebo Liama ​​Dawsona, novo prichádzajúceho z Bangladéša, by urobila veľký rozdiel.

Z pacemenov, Ball, jediného rýchleho nadhazovača , Ktorý vzal bránku v zápase, bol najpôsobivejší spolu s wily Anderson. Chris Woakes za všetky svoje nadšenie bol šetrne používaný a minimálna hrozba. Tupou a neprekvapujúcou pravdou je, že v týchto podmienkach je India lepšou stranou.